Home »
» LENOVO ThinkCentre Edge72z JTA All-in-One
LENOVO ThinkCentre Edge72z JTA All-in-One
| Price | : | Rp 5,490,000 |
Cicilan  | : | 6 x Rp 915,000 |
| Harga sudah termasuk PPN 10% |
|
| Speaker | Integrated |
| Hard Drive | 500GB Serial ATA, 7200RPM |
| Optical Drive | DVD±RW |
| Networking | Gigabit Ethernet |
| Kecepatan Jaringan | 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Keyboard | Standard |
| Ragam Input Device | Optical Mouse |
| Ragam Card Reader | 7 in 1 Media Reader |
| Antarmuka / Interface | 6x USB 2.0 (2x front), Display Port, LAN, Audio
|
| Sistem Operasi | Pre-sales Request Available |
| Monitor | 20" LCD |
| Chassis Form Factor | All in one design |
| Power Supply | 150w |
| Dimensi | 434.25 x 513.8 x 143 (W x H x D) with Monitor Stand |
| Garansi | 3-Tahun Garansi Terbatas oleh Distributor Resmi |
0 komentar:
Posting Komentar